Uluslararası Evden Eve Nakliyat & Ev Taşıma & Ofis Nakliye

6 TAKSİT FIRSATI !

Girne Mah. Başöğretmen Cad.
No:17 K:1 Maltepe / İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda Uluslararası Evden Eve Nakliyat & Ev Taşıma & Ofis Nakliye
81 İl’de 46 Ülkede Sigortalı Olarak Müşterilerimize Zati Ev Taşıma, Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktayız. Teknik Beceri ve Kabiliyeti Yüksek Personeller Geniş Araç Filoları İle Çözüm Odaklı Nakliye Hizmetlerini Sizlerle Buluşturmaktayız.

Kolayca pratik bir biçimde ev & ofis eşyalarını sıfır veya ikinci el kullanımı farketmeksizin en uygun fiyat politikası ile güvenilir bir biçimde yurtdışına gönderebilirsin !

Kelebek Lojistik küresel nakliye ve lojistik dünyasında, özellikle de verimli tedarik zincirlerini yönetme ve yeni pazarlarda büyük etki yaratma konusunda önemli bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Sağlam bir güven ve güvenilirlik temeline dayanarak, birçok ülkede hava, deniz ve karayolu taşımacılığı, depolama ve kapsamlı tedarik zinciri hizmetleri sunan büyük bir lojistik şirketi haline geldik.

Hizmetlerimiz

Sigortalı Nakliye

Kelebek Lojistik 46 Ülkede Sigortalı ve Sözlesmeli Nakliye Hizmetleri Sunmaktadır.

Listeleme & Gümrükleme

Kelebek Lojistik Eşyalarınızın Listeleme ve Gümrükleme İslemlerini Gerçeklestirir.

Uygun Fiyatlandırma

Kelebek Lojistik Sizlere Uygun Fiyatlarda Kaliteli Tasımacılık Hizmetleri Sunmayı Hedefler.

Güvenilir Paketleme

Kelebek Lojistik Profesyonel Ekipleri İle Sizlere En Kapsamlı Paketleme Hizmetlerini Sunar.

Kaliteli & Güvenilir Lojistik

Kolayca pratik bir biçimde ev & ofis eşyalarını sıfır veya ikinci el kullanımı farketmeksizin en uygun fiyat politikası ile güvenilir bir biçimde yurtdışına gönderebilirsin ! Kelebek Lojistik küresel nakliye ve lojistik dünyasında, özellikle de verimli tedarik zincirlerini yönetme ve yeni pazarlarda büyük etki yaratma konusunda önemli bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Sağlam bir güven ve güvenilirlik temeline dayanarak, birçok ülkede hava, deniz ve karayolu taşımacılığı, depolama ve kapsamlı tedarik zinciri hizmetleri sunan büyük bir lojistik şirketi haline geldik.
Depolama ihtiyaçlarını karşılamak, işletmelerin rekabetçi kalmasına ve hızla büyüyen pazarlarda başarılı olmasına yardımcı olmak için çeşitli stratejik konumlardaki mülkleri güvence altına aldık. Güvenilir hizmetin ve zamanında bilginin hayati önem taşıdığı bir sektörde, hızlı ve doğru teslimatlarla müşterilerimize avantaj sağlamaya öncelik veriyoruz. Bilgi akışını şeffaf ve zamanında tutarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm verilere tam ihtiyaç duydukları anda sahip olmalarını sağlıyoruz. Kelebek Logistics olarak bizim için önemli olan, sorunsuz, sorunsuz çözümler sunmak ve tüm müşterilerimize güvenilir bir ortak olmaktır.
×

 

Hoşgeldiniz.

WhatsApp üzerinden size destek olabiliriz.

×