Uluslararası Evden Eve Nakliyat & Ev Taşıma & Ofis Nakliye

6 TAKSİT FIRSATI !

Girne Mah. Başöğretmen Cad.
No:17 K:1 Maltepe / İstanbul

Koronavirüs Önlemleri

Koronovirüs Tehlikesine Karşı Aldığımız Önlemler

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizler için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda konu ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hijyen uygulamalarımız ve bu konuda geliştirdiğimiz koruma önlemlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tamamen bilimsel veriler ışığında ve sürdürülebilir uygulama prensipleri doğrultusunda belirlenmiştir.
Temel hedefimiz alacağınız ürüne sizin dışınızda dokunuşun olabilecek en asgari seviyeye indirgenmesidir. Tüm süreç ve uygulamalarımızı bu prensip doğrultusunda güncellemiş bulunmaktayız.
  • Nakliyat ekibimize uzman doktorlar tarafından hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler konularında eğitim verilmiştir.
  • Ürün ile temas eden tüm ekibimiz maske ve eldiven ile çalışmakta, ellerini düzenli olarak dezenfekte etmektedir.
  • Çalışma ortamı sürekli dezenfekte edilmektedir.
  • Taşınan tüm ürünler önce sağlığa zararsız hidrojen peroksit formül ile dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir. Dezenfekte uygulamamız ile, ürünleriniz dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere dezenfekte edilmiş kıyafetler ile paketlenmekte ve taşınmaktadır. Paketiniz size ulaştığında en dıştaki naylon poşeti çıkartarak, ürün kutunuza güvenli bir şekilde temas edebilirsiniz.
Yetkili merciilerden gelecek güncel bilgilendirmeler ve yönlendirmeler ışığında bu prosedürde değişiklikler yapılabilir. Böyle bir durum olması halinde yapılan güncellemeler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.
Saygılarımızla,
×

 

Hoşgeldiniz.

WhatsApp üzerinden size destek olabiliriz.

×